REHABILITACJA NARZĄDU ŻUCIA

godziny przyjęć: do ustalenia

Anna Józefiak-Wójtowicz

Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (kierunek fizjoterapia). Po ukończeniu studiów magisterskich, kontynuowała naukę na studiach doktoranckich w Klinice Ortopedii
i Rehabilitacji II WL WUM, gdzie pełniła obowiązki fizjoterapeuty i wykładowcy, a także prowadziła badania naukowe. Od początku pracy zawodowej zajmuje się rehabilitacją pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się na obszarze szyi i głowy. Specjalizuje się w fizjoterapii osób po urazach odcinka szyjnego kręgosłupa i z dysfunkcjami stawów skroniowo-żuchwowych. W pracy wykorzystuje efektywne metody usprawniania, które są znane i doceniane na całym świecie. Regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

 ZAKRES USŁUG:

- leczenie bruksizmu,
-
leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchowych,
- rehabilitacjia odcinka szyjnego kręgosłupa

FIZJOTERAPIA

Zapraszamy do korzystania z usług gabinetu fizjoterapii. Leczymy dysfunkcje zlokalizowane w obszarze stawów skroniowo-żuchwowych,głowy i kręgosłupa. Prowadzimy profesjonalną, indywidualną rehabilitację leczniczą osób dorosłych. W terapii wykorzystujemy umiejętności zdobyte podczas licznych szkoleń, m.in.tarapii manualnej wg. Szkoły Niemieckiej, terapii CRAFTA, PNF, Kinesiotapingu.
Oferujemy:
-
rehabilitację ortopedyczną
-terapię manualną
-masaż leczniczy
-kinesiotaping
-terapię tkanek miękkich
-neuromobilizacje

Zakres pomocy:
-dysfunkcje stawów skroniowo -żuchwowych
-bóle głowy pochodzenia szyjnego
-dolegliwości bólowe  kręgosłupa ( bole szyi i karku, bóle odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa, bóle promieniujące do kończyn, drętwienie i mrowienie rąk i stóp)
-dolegliwości w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów
-ograniczenie zakresu ruchomości

Jak wygląda pierwsza wizyta?
Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeuta przeprowadza badanie , które ma na celu kompleksową ocenę układu ruchu i zlokalizowanie struktury, która powoduje dolegliwości. Pomoże to zaplanować dalsze leczenie , które może obejmować zabiegi z zakresu terapii manualnej, masaż, stretching lub ćwiczenia.
W ramach przygotowania do badania, prosimy na pierwszą wizytę zabrać strój sportowy, wygodne obuwie oraz posiadaną dokumentację medyczną.
Czas trwania - 45 minut