STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Oferujemy pełny zakres usług stomatologii zachowawczej dla dorosłych i dzieci, bezstresową atmosferę, bezbolesne zabiegi z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta

ZNIECZULENIA wykonujemy znieczulenia bezpiecznymi preparatami, które wyjątkowo rzadko mogą wywoływać uczulenia. Stosujemy też preparaty bezpieczne dla dzieci, kobiet ciężarnych i osób chorych na choroby układu krążenia.

WYPEŁNIENIA wykonujemy wypełnienia najnowszymi materiałami kompozytowymi , jak również wkłady i nakłady (wypełnienia typu inlay/onlay) porcelanowe.

WYBIELANIE ZĘBÓW
Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie jest najlepszą polecaną metoda wybielania, ponieważ mimo używania bardziej stężonych preparatów reszta jamy ustnej, szczególnie dziąsła, są chronione przed podrażnieniem.

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem stosującym tylko oryginalne środki i lampy uznanej na świecie marki Beyond. Znajdź nas na stronie oficjalnego przedstawiciela producenta – www.wybielanie.pl. Obecność na tej liście gwarantuje stosowanie oryginalnych materiałów, a tylko to zapewnia długotrwały i widoczny efekt.

Wybielanie tą metodą gwarantuje skuteczność. Wizyta trwa około jednej godziny.

Proponujemy również wybielanie tradycyjną metodą nakładkową – przez 21 dni pacjent samodzielnie aplikuje żel wybielający do silikonowych szyn, które zakłada na zęby na noc.

Istnieje także możliwość wybielania pojedynczych, przebarwionych martwych zębów – wybielanie wewnętrzne.

LAPISOWANIE
Zabieg stosujemy u małych dzieci w zębach mlecznych , najczęściej przednich. Jest to impregnacja powierzchni,
które już zostały zaatakowane przez próchnicę. Zabezpiecza to przed postępem choroby. Zabieg jest niebolesny i polega na nakładaniu leku za pomocą pędzelka na zmienioną chorobowo powierzchnię zębów.